VIAC AKO
30 ROKOV
SKÚSENOSTÍ

O NAŠEJ FIRME

V oblasti kompenzácie jalovej energie a šetrenia nákladov na elektrinu sa pohybujeme už od roku 1992. Základy našej firmy postavil Ján Kožuško, ktorý začal podnikať vo svojom dome, pričom mu pomáhala celá rodina. V roku 2008 oficiálne vznikla spoločnosť ELEKTROSLUŽBY – K+G, ktorú založili Ján Kožuško a Pavol Goliaš.

Sme malá rodinná firma, ktorá kladie dôraz na špičkovú kvalitu a individuálny prístup. Počas nášho pôsobenia na trhu sme pomohli mnohým veľkým firmám, ale aj menším podnikateľom z rôznych segmentov ušetriť až 30 % mesačných nákladov na energie.

120 – 150

vyrobených rozvádzačov ročne

Vyše 1100

spokojných klientov od roku 2008

Stovky tisíc eur

ušetrených nákladov na elektrinu

PREČO SPOLUPRACOVAŤ S NAMI?

INDIVIDUÁLNY
PRÍSTUP

Každému klientovi navrhujeme zariadenie a komplexné riešenie na mieru. Vďaka tomu dokážeme dosiahnuť lepšie výsledky ako v prípade univerzálnych typizovaných zariadení.

FÉROVÉ
CENY

Vďaka dlhoročným spoluprácam s dodávateľmi komponentov vieme naše riešenia ponúkať za férovú cenu. Kladieme dôraz na čo najlepší pomer ceny a pridanej hodnoty pre zákazníka.

KVALITA A
SPOĽAHLIVOSŤ

Garantujeme špičkovú kvalitu našich zariadení. Naše riešenia spoľahlivo fungujú dlhé roky bez nutnosti opráv. Predávané komponenty odoberáme od renomovaných výrobcov.

PROFESIONÁLNY
SERVIS

Zabezpečujeme rýchly a kvalitný záručný i pozáručný servis. Naši technici s dlhoročnými skúsenosťami sú vám kedykoľvek k dispozícii, pripravení pomôcť a poradiť.

Dôverujú nám aj tieto spoločnosti

Spolupracujeme